AUTO SERWIS – AUTOGAZ 

PYZDRY

MECHANIKA POJAZDOWA

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie technicznym, ponieważ stawiamy na ciągłe szkolenia naszych pracowników oraz inwestycje w najnowsze narzędzia i technologie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych mechaników i specjalistów, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie w dziedzinie napraw i konserwacji samochodów.

SERWIS OGUMIENIA

Opony są jednym z ważniejszych elementów pojazdu bo tylko one mają kontakt z nawierzchnią.  Stale monitorujemy postępy w branży motoryzacyjnej i wprowadzamy do naszego serwisu najnowsze rozwiązania technologiczne, aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług. 

MONTAŻ I SERWIS SAMOCHODOWYCH INSTALACJI GAZOWYCH

Naszą siłą jest wiedza, doświadczenie i kilka tysięcy zamontowanych instalacji, wiedzę tą wykorzystujemy aby zaproponować Państwu układ instalacji pozwalający na zachowanie osiągów i kultury pracy silnika porównywalnych do pracy silnika na benzynie. W Naszym serwisie możecie Państwo zamontować instalację Sekwencyjne wielu znanych firm (BRC, STAG, KME, ZENIT, LOVATO SMART), jednak swoich klientów zachęcamy do montażu instalacji sprawdzone przez Nas produkty. 

SERWIS KLIMATYZACJI

Największym problemem towarzyszącym temu układowi są bakterie, zarodniki grzybów i drobnoustroje, które wpływają niekorzystnie na zdrowie i samopoczucie kierowcy oraz pasażerów. Nieprzyjemny zapach jest decydującym sygnałem do przeprowadzenia serwisu klimatyzacji. Oferujemy odgrzybianie układu klimatyzacji przy użyciu generatora ozonu oraz chemiczne.Istnieją miejsca lub punkty, z których niemożliwe jest usunięcie brudu i pyłu powodującego skażenia, mnożą się tam bakterie, wirusy, zarodniki, pleśń. Żaden detergent nie jest w stanie ich zniszczyć, ale ozon tak.